Hakkımızda

Molkim; deneyimli ve teknik uzman kadrosu ile teknolojiyi ve bilimi endüstriyel uygulamalara entegre eden, yenilikçi fikirleri hayata geçiren %100 yerli sermaye ile kurulmuş bir firmadır. Özgün yapısı ile endüstriyel temizleme ve yüzey işleme uygulamalarında uzmanlaşmış olan Molkim, kurulduğu günden bugüne müşterilerinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde anlayıp kalıcı ve sürdürülebilir çözümler sunmaktadır.

Müşterileri ve sektöründeki öncü firmalarla yapmış olduğu iş ortaklıkları ile büyüyerek nitelikli kadrosu ve azmi ile sahip olduğu know-how sayesinde niş uygulamalarda sektörün ilk aranan ismi haline gelmiştir.

Molkim’ in hedefi, kimya endüstrisindeki diğer firmaların sunmuş olduğu alışılagelmiş çözümlerin aksine; özgün, çağın gereksinimlerine cevap veren ve iş ortaklarının rekabet gücünü arttıracak ürünler ve çözümler geliştirmektir.

Kurulduğu yıldan bugüne, bilimi odağına alarak; Türkiye’nin en büyük sanayi kuruluşlarına çözüm ortağı olan Molkim; bünyesine ARGE birimini de dahil ederek, yerlileştirme projelerinde yer almaktadır.

Genç, nitelikli ve dinamik ekibiyle her geçen gün ürün ve uygulama portföyünü geliştiren ve güçlendiren Molkim, sizlere daima “Yenilikçi Çözümler Sunar”…

 

Misyonumuz: Parolası bilim olan yenilikçi ve ekosisteme saygılı çözümler sunmak.

Vizyonumuz: Geleceğe yön veren katma değeri yüksek yenilikçi ürün ve hizmetler ortaya çıkartmak.