SDC Tech, plastik, cam ve metal yüzeyler için birinci sınıf asınma, çizilme ve kimyasal maddelere dayanıklı kaplamaların geliştirilmesi ve üretiminde tanınmıs bir pazar lideridir.

Molkim Endüstriyel, SDC Tech ürünlerinin Türkiye distrübitörlüğünü yürütmektedir.

  • Çesitli mimari ve yapı malzemeleri için, birinci sınıf asınma ve kimyasal dayanıma sahip, optik olarak net, termal ve UV korumalı sert kaplamalar sunmaktadır. Uygulamalar arasında kapılar, merdivenler, tezgahlar, masa ve sandalyeler gibi mobilyalar, dekoratif cam duvarlar ve bölmeler, dış mekan dijital tabela ve vitrinler bulunmaktadır. Soğuk oda ve süpermarket dondurucu vitrinlerine yönelik buğu önleyici film ve tabaka çözümlerimiz, çevresel liderliği ve sürdürülebilirlik girisimlerini desteklerken üstün optik netlik sağlar.
  • Elektronik aletlerin, yüzeyinde, hava kosullarına dayanıklı kaplama çözümleri, aşınma, çizilme, kimyasal ve UV direnci dayanıklılığını artırır.
  • Kaplamalar, askeri, savunma ve güvenlik uygulamalarına zorunlu olan görsel netlik sunar. Birinci sınıf çok amaçlı asınma, kimyasal, darbe ve çizilmeye karsı direnç özellikleri ayrıca kursun geçirmez ve kırılmaz güvenlik camı için koruma saglar.
  • Bilgili ve deneyimli kadromuz plastik, cam, metal, kağıt, ahsap ve diğer ürünleriniz için ideal bir kaplama çözümü belirlemek üzere sizinle birlikte çalısabilir. Kaplama; dayanıklılık ekleyerek ve ömrünü uzatarak veya sadece kozmetik görünümünü uzatarak ürününüze deger katabilir.
  • Koruyucu kaplamalar, günes ve spor gözlüklerine görsel netlik ve üstün dayanıklılık saglar. Bu kaplamalar polikarbonat, poliamid, dökme reçineler ve akrilik gibi renkli veya berrak yüzeylerde kullanılabilir.

Detaylı Bilgi İçin : sdctech.com