Borer Deconex® Temizleme Kimyasalları

Kalite yönetim sistemleri ve giderek sıkılaşan çevre mevzuatılarının tanımları ve klorlu solventlerin insan sağlığına verdiği zararların günden güne daha fazla ortaya çıkması nedeniyle ultrasonik suya dayalı temizleme tekniklerinin ve teknolojilerinin günden güne önem kazanmasına ve gelişmesine yol açmıştır.

Bu sebepten ötürü, Molkim Endüstriyel Kimyasalları firması, Hassas parçaların temizlenmesinde ve ultrasonik temizleme proseslerinde uzman olan Borer Chemie AG firmasının Endüstriyel Temizleme Kimyasalları konusunda Türkiye tek yetkili distribütörü olmuştur.

Hassas parçaların temizlenmesinde ve ultrasonik temizleme proseslerinde kalıntı bırakmayan temizleme işlemleri, ürün kalitesini iyileştirmekte beraber, günümüzde, parçaların yüzey temizliği ve kalıntı bırakmayan temizleme prosesleri üretim işlemleri için çok önem arz etmektedir. Bu sebeple, Temizlik prosesi sırasında mükemmel temizlik sonuçlarına ulaşmak ürünlerin kalitesini arttıran en önemli bileşenlerden biridir.

Kaplama önce parçaların temizlenmesi, optik cam üretimi sırasında ki optik camların temizliği, düz panel ekranların temizlenmesi, laboratuvar cam ve enstrümanların temizlenmesi özel niş uygulamalar olmakla beraber, Borer Kimyasal firmasının uzmanlaştığı ve hizmet verdiği sektörlerdir.Dünya da birçok referans müşteri tarafından kullanılan Borer ürünleri ile ilgili olarak her türlü sorunuz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Detaylı Bilgi İçin:www.borer.ch